Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUNGI FARMACEUTICE 8 AN ( 11 cm / 20,5 cm ) / BUCATA
- Număr anunț
- DA21458544
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- ARKAS PRODEXIM SRL (CUI RO14953341)
- Cod CPV
- 33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 11:48
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.800 RON
din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro