Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare pachet componente si periferice IT pentru Primaria Curcani
- Număr anunț
- DA22528642
- Autoritate contractantă
- Primaria comunei Curcani (CUI 3796926)
- Furnizor / câștigător
- LIFE COM SRL (CUI RO9879400)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.599,94 RON
- Valoare atribuită
- 3.599,94 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 16:41
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.599,94 RON
din 3.599,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro