Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rob bila apa 1/2

Număr anunț
DA22390609
Autoritate contractantă
SOCIETATEA CALORGAL S.R.L. GALATI (CUI RO30925017)
Furnizor / câștigător
HEDMARK SRL (CUI RO12953906)
Cod CPV
42131400-0 · Robinete sau vane pentru instalatii sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20,80 RON
Valoare atribuită
20,80 RON
Data publicării
12.02.2019 13:27
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20,80 RON

din 20,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.