Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Surgicryl
- Număr anunț
- DA22390116
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- ASTRA GENERAL MED SRL (CUI RO27004721)
- Cod CPV
- 33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.297,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.297,20 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 13:03
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.297,20 RON
din 1.297,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro