Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet carne si preparate carne

Număr anunț
DA22389028
Autoritate contractantă
G.P.P. DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29074219)
Furnizor / câștigător
AGRA'S (CUI 12602980)
Cod CPV
15131400-9 · Produse pe baza de carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,01 RON
Valoare atribuită
272,01 RON
Data publicării
12.02.2019 12:10
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,01 RON

din 272,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.