Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Semimasca pliabila 3M cu supapa FFP3
- Număr anunț
- DA22384403
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
- Furnizor / câștigător
- VERAMITECH S.R.L. (CUI RO26755674)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 660 RON
- Valoare atribuită
- 660 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 08:03
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
660 RON
din 660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro