Ofertă acceptată Cumpărare directă

Uleiuri auto

Număr anunț
DA21859933
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN TELEORMAN (CUI 7491894)
Furnizor / câștigător
SABIAUTO KIT SRL (CUI RO37188338)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.681,92 RON
Valoare atribuită
8.681,92 RON
Data publicării
26.11.2018 14:14
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.681,92 RON

din 8.681,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.