Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTON A4 Multipaper, 160gr/mp, 250 coli/top
- Număr anunț
- DA21858087
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI RO8122852)
- Cod CPV
- 22992000-0 · Hartie sau carton prelucrate manual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 792 RON
- Valoare atribuită
- 792 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 13:16
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
792 RON
din 792 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro