Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS APC Back-UPS ES 400VA

Număr anunț
DA22526417
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
696,96 RON
Valoare atribuită
696,96 RON
Data publicării
04.03.2019 14:21
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 16:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

696,96 RON

din 696,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.