Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii masa zilnica

Număr anunț
DA22534989
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
HOTEL ARADUL S.A. (CUI 7012371)
Cod CPV
55312000-0 · Servicii de restaurant cu ospatari fara restrictii de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.028,64 RON
Valoare atribuită
1.028,64 RON
Data publicării
05.03.2019 12:25
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.028,64 RON

din 1.028,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.