Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROSOP ZZ VERDE DISPENSER/HARTIE IGIENICA MINI JUMBO 12 ROLE/BAX NATURE

Număr anunț
DA22380199
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
Furnizor / câștigător
BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
Cod CPV
39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.414 RON
Valoare atribuită
1.414 RON
Data publicării
11.02.2019 12:50
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.414 RON

din 1.414 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.