Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MILGAMMA NA SOL INJ 1ML X 5FI
- Număr anunț
- DA22378231
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.420 RON
- Valoare atribuită
- 12.600 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 11:21
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.600 RON
din 12.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro