Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente cantina

Număr anunț
DA22369560
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic „Alexandru Ioan Cuza” (CUI 4539947)
Furnizor / câștigător
GELAPROD SRL (CUI RO4539602)
Cod CPV
15131500-0 · Produse pe baza de carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.833,02 RON
Valoare atribuită
2.833,02 RON
Data publicării
08.02.2019 10:52
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.833,02 RON

din 2.833,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.