Ofertă acceptată Cumpărare directă

cherestea rasinoase Casa arsa

Număr anunț
DA21870757
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNU (CUI 2845680)
Furnizor / câștigător
FORESTSILV S.R.L. (CUI RO4861410)
Cod CPV
03419000-0 · Cherestea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.762,50 RON
Valoare atribuită
2.762,50 RON
Data publicării
27.11.2018 11:23
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.762,50 RON

din 2.762,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.