Ofertă acceptată Cumpărare directă

STAMPILA COLOP P40

Număr anunț
DA22387403
Autoritate contractantă
ORASUL PREDEAL (CUI 4580423)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30192151-4 · Stampile de sigilare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare atribuită
90 RON
Data publicării
12.02.2019 10:55
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90 RON

din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.