Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fructe si legume

Număr anunț
DA21848955
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
VOAIDES COSTICA (CUI 33136280)
Cod CPV
03221230-7 · Ardei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.598,50 RON
Valoare atribuită
1.598,50 RON
Data publicării
26.11.2018 08:42
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 07:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.598,50 RON

din 1.598,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.