Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fotoliu, o perna decor JULES
- Număr anunț
- DA22377634
- Autoritate contractantă
- TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
- Furnizor / câștigător
- M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) (CUI RO15327095)
- Cod CPV
- 39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.430,59 RON
- Valoare atribuită
- 1.430,59 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 10:56
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.430,59 RON
din 1.430,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro