Ofertă refuzată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22356537
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 TÂRGU JIU (CUI 29100563)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI RO5761193)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83,12 RON
Valoare finală
83,12 RON
Data publicării
06.02.2019 14:33
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.