Ofertă acceptată Cumpărare directă

Halat de lucru

Număr anunț
DA21861983
Autoritate contractantă
CASA MUNICIPALA DE CULTURA ZALAU (CUI 4291743)
Furnizor / câștigător
MERA PROT SRL (CUI RO16121912)
Cod CPV
18114000-1 · Salopete de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,96 RON
Valoare atribuită
436,96 RON
Data publicării
26.11.2018 15:08
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,96 RON

din 436,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.