Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Trusa prim ajutor auto omologata RAR
- Număr anunț
- DA21872993
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- DROMADERU COMIMPEX SRL (CUI RO5119887)
- Cod CPV
- 33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68 RON
- Valoare atribuită
- 68 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 12:31
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68 RON
din 68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro