Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,2% sub estimat
Seringi diferite marimi cu ac
- Număr anunț
- DA21872356
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.770 RON
- Valoare atribuită
- 2.736 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2018 12:09
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.736 RON
din 2.770 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.