Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
S-Monovette - Sistem recoltare dual tip seringa-piston pt hematologie 2.6 ml, cu KEDTA
- Număr anunț
- DA21869997
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SANPETRU (CUI 15681393)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI RO10572840)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59 RON
- Valoare atribuită
- 59 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 11:04
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
59 RON
din 59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro