Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ADEZIV BIOLOGIC CU FIBRINA cod 1050044 AE-S
- Număr anunț
- DA21869950
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141126-9 · Ligaturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.678,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.678,50 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 11:03
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.678,50 RON
din 1.678,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro