Ofertă acceptată Cumpărare directă

legume, fructe

Număr anunț
DA22383063
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 (CUI 29034737)
Furnizor / câștigător
REGEN SUNRISE ENERGY SRL (CUI RO31121762)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
354,40 RON
Valoare atribuită
354,40 RON
Data publicării
11.02.2019 15:09
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

354,40 RON

din 354,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.