Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Technoplastin HIS ISI~1.2 comp. Thrombotimer, Thrombolyzer
- Număr anunț
- DA21855460
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.210,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.223 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 12:01
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.223 RON
din 1.210,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro