Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fulgi de cartofi
- Număr anunț
- DA22378494
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI RO3286722)
- Cod CPV
- 15310000-4 · Cartofi si produse pe baza de cartofi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.008 RON
- Valoare atribuită
- 2.008 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 11:32
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.008 RON
din 2.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro