Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hard disc HDD intern Seagate Pipeline HD, 3.5'', 4TB, SATA/600, 64MB cache, (ST4000VM000)
- Număr anunț
- DA22532945
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 525,31 RON
- Valoare atribuită
- 525,31 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 11:05
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
525,31 RON
din 525,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro