Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringa/Seringi 10 ml cu ac/TIP LUER SLIP - BIOSAFE
- Număr anunț
- DA21826563
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 595 RON
- Valoare atribuită
- 595 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 11:40
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 16:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
595 RON
din 595 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro