Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACCU-CHEK ACTIVE X 50 TESTE

Număr anunț
DA21865512
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415 RON
Valoare atribuită
415 RON
Data publicării
27.11.2018 08:49
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415 RON

din 415 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.