Ofertă acceptată
Cumpărare directă
confectjionajt montat taplarie PVC
- Număr anunț
- DA21864072
- Autoritate contractantă
- SCOALLA GIMNAZIALA ,,MARIA ENESCU COSMOVICI” (CUI 24006230)
- Furnizor / câștigător
- SC METAL STIL SRL PARAU NEGRU (CUI RO21892077)
- Cod CPV
- 45421150-0 · Lucrari de instalare de tamplarie nemetalica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.447,90 RON
- Valoare atribuită
- 6.447,90 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 16:50
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 07:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.447,90 RON
din 6.447,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro