Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Alimente cantina 28.11.18
- Număr anunț
- DA21868827
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Ion Mincu (CUI 4297894)
- Furnizor / câștigător
- ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
- Cod CPV
- 15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 977,34 RON
- Valoare atribuită
- 977,34 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 10:33
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
977,34 RON
din 977,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro