Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa UHV 147315 230V

Număr anunț
DA21861568
Autoritate contractantă
S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
Cod CPV
31511000-1 · Lampi etanse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.159,04 RON
Valoare atribuită
8.159,04 RON
Data publicării
26.11.2018 14:56
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.159,04 RON

din 8.159,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.