Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 37,2% sub estimat
Marker Cardiac D-Dimer
- Număr anunț
- DA22526148
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.753,44 RON
- Valoare atribuită
- 8.640 RON 37,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2019 14:11
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.640 RON
din 13.753,44 RON estimat
37,2%
Adjudecat la 62,8% din estimat · economie 5.113,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.