Ofertă acceptată Cumpărare directă

Faina 650

Număr anunț
DA22376873
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sf.Haralambie (CUI 4568179)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI RO28312215)
Cod CPV
15612100-2 · Faina de grau (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,32 RON
Valoare atribuită
7,32 RON
Data publicării
11.02.2019 10:25
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,32 RON

din 7,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.