Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE DIRGENTIE DE SANTIER

Număr anunț
DA21865462
Autoritate contractantă
ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
Furnizor / câștigător
SIMON L. LUDOVIC PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 19559403)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94.556,23 RON
Valoare finală
112.500 RON
Data publicării
27.11.2018 08:47
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.