Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plafoniera cu senzor miscare MF0011-17705, 2xE27

Număr anunț
DA21865386
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
DUMCO ELECTRIC SRL (CUI RO1317881)
Cod CPV
31524120-2 · Plafoniere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,02 RON
Valoare atribuită
151,02 RON
Data publicării
27.11.2018 08:43
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,02 RON

din 151,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.