Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMPA SEMNALIZARE IESIRE CU ACUMULATOR

Număr anunț
DA21864426
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
CHARI TRADING SRL (CUI RO9716608)
Cod CPV
31520000-7 · Lampi si aparate de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.250 RON
Valoare atribuită
8.250 RON
Data publicării
26.11.2018 19:12
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 17:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.250 RON

din 8.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.