Ofertă acceptată Cumpărare directă

CENTRALA TERMICA IN CONDENSATIE INC/ACM, FARA KIT EVACUARE, HABITAT 35K, 29.5 KW(50-30°C)

Număr anunț
DA21863132
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE TIR SPORTIV (CUI 14440460)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.424,53 RON
Valoare atribuită
2.424,53 RON
Data publicării
26.11.2018 15:43
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.424,53 RON

din 2.424,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.