Ofertă acceptată Cumpărare directă

Raft din pal melaminat

Număr anunț
DA21857526
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAESTI (PRIMARIA MIHAESTI) (CUI 4122540)
Furnizor / câștigător
TAPIMOB PARTENER AG SRL (CUI 37506300)
Cod CPV
39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
26.11.2018 13:01
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.