Ofertă acceptată Cumpărare directă

ZAcusca taraneasca OLYMPIA

Număr anunț
DA21859125
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Buzau (CUI 4299615)
Furnizor / câștigător
CONTEC FOODS SRL (CUI RO14041515)
Cod CPV
15331000-7 · Legume transformate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,20 RON
Valoare atribuită
394,20 RON
Data publicării
26.11.2018 13:47
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,20 RON

din 394,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.