Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB PROFIL PZ 2*100 623VDE 616484

Număr anunț
DA21461454
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SFINTII IMPARATI GALATI (CUI 29097450)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15,40 RON
Valoare atribuită
15,40 RON
Data publicării
12.10.2018 13:49
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15,40 RON

din 15,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.