Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare vopsea

Număr anunț
DA21460384
Autoritate contractantă
R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad" (CUI RO11961641)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,26 RON
Valoare atribuită
187,26 RON
Data publicării
12.10.2018 13:00
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,26 RON

din 187,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.