Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 55,0% sub estimat
Lapte
- Număr anunț
- DA21860990
- Autoritate contractantă
- gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
- Furnizor / câștigător
- LIDIA BEST VISION SRL (CUI 38440106)
- Cod CPV
- 15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.010 RON
- Valoare atribuită
- 904,50 RON 55,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.11.2018 14:40
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
904,50 RON
din 2.010 RON estimat
55,0%
Adjudecat la 45,0% din estimat · economie 1.105,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.