Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANVELOPA ALLSEASON 235/65 R16C
- Număr anunț
- DA22535134
- Autoritate contractantă
- UM 01924 (CUI 15984869)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 34325000-1 · Amortizoare si tevi de esapament (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.285,76 RON
- Valoare atribuită
- 18.285,76 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 12:31
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.285,76 RON
din 18.285,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro