Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ambarcatiune destinata activitatii de paza
- Număr anunț
- DA22528553
- Autoritate contractantă
- Administratia Parcului Natural Balta Mica a Brailei R.A. (CUI RO25646725)
- Furnizor / câștigător
- PLASMA SRL (CUI RO6497767)
- Cod CPV
- 34522300-5 · Ambarcatiuni mici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.000 RON
- Valoare atribuită
- 31.000 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 16:18
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.000 RON
din 31.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro