Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 14,8% sub estimat

ERATA LA ANUNTUL PENTRU FUNCTIA DE DIRECTOR GENERAL

Număr anunț
DA22527363
Autoritate contractantă
SC UTILITATI APASERV CORNU (CUI 27854960)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI RO38547529)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,04 RON
Valoare atribuită
24,75 RON 14,8% sub estimat
Data publicării
04.03.2019 14:59
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24,75 RON

din 29,04 RON estimat 14,8%

Adjudecat la 85,2% din estimat · economie 4,29 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.