Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,5% sub estimat
Paine alba batuta ( coapta in cuptor de caramida ),Prajitura Albinita 180 gr
- Număr anunț
- DA21867429
- Autoritate contractantă
- Colegiul Economic "Iulian Pop (CUI 4722480)
- Furnizor / câștigător
- ONCOS PROD SRL (CUI RO15111694)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243 RON
- Valoare atribuită
- 222,30 RON 8,5% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2018 09:55
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
222,30 RON
din 243 RON estimat
8,5%
Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 20,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.