Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE PANIFICATIE

Număr anunț
DA21866495
Autoritate contractantă
LICEUL SILVIC TRANSILVANIA NASAUD (CUI 4512216)
Furnizor / câștigător
NIAGARA IMPEX SRL (CUI RO4079504)
Cod CPV
15811200-8 · Chifle (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,70 RON
Valoare atribuită
339,70 RON
Data publicării
27.11.2018 09:26
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,70 RON

din 339,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.