Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 60,6% sub estimat

CEREALE NESQUICK

Număr anunț
DA21860691
Autoritate contractantă
gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
Furnizor / câștigător
LIDIA BEST VISION SRL (CUI 38440106)
Cod CPV
15831000-2 · Zahar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
577,50 RON
Valoare atribuită
227,50 RON 60,6% sub estimat
Data publicării
26.11.2018 14:33
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,50 RON

din 577,50 RON estimat 60,6%

Adjudecat la 39,4% din estimat · economie 350 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.