Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSULTANTA SI ASISTENTA TEHNICA CADASTRALA IN VEDEREA LOTIZARII PASUNII CONF AMENAJAMENT PASTORAL

Număr anunț
DA22519722
Autoritate contractantă
Comuna Teregova (Primaria comunei Teregova) (CUI 3227246)
Furnizor / câștigător
TERRA TOP SRL (CUI RO22585453)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
04.03.2019 10:02
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.